3 g

Arçelik Türkçe Sorunu Keşke Ürünleriniz, İsminiz Kadar Türkçe olabilseydi.

Temmuz 2016'da aldığım 3000 lira değerinde ki Arçelik klimanın kumandası sayın kullanıcılar. Ben bunun adına skandal diyorum. Arçelik ve B*** aynı Türk markalarıdır. Arçelik isminde Türkçe karakter olmasından dolayı yurt dışında pazarlama için B*** adında ikinci firma çıkarılmıştır. Bu açıklamayı bizzat klimayı aldığım zaman bayi yetkilisinden dinledim. Türk markası, Türkiye'de satılan ürün neden İngilizce oluyor?

3-5 000 liralık makineleri üreten bir firmanın 10-15 liralık kumandası nasıl İngilizce olur? Sırf bu yüzden bu kurumdan soğudum. Artık alışveriş yapmayı düşünmüyorum. Annem (60) 1,5 yıl olmasına rağmen hala kumandaya alışamadı ve kullanmakta güçlük çekiyor. Ben bu kadarını söyleyeyim gerisini siz anlayın.

Beytullah A. 680 Okunma

Cevaplar

  • Arçelik Müşteri Temsilcisi3 g

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle ARCAY-TH.svt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön