Arçelik teşhir Ürünü Sattı Değişimi Kabul Etmiyor!

Veli D. |

07. 11. 2013 tarihinde Arçelik bulaşık makinesi aldım. Aldığıma da pişman ettiler. Kimler mi?
1-Kayseri park Arçelik bayiden aldığım bulaşık makinesi teşhir ürünü olduğunu tespit etmemize rağmen bunu kabul etmemişlerdir.
2-Arçelik çağrı merkezine durumu anlatmama rağmen, çağrı merkezi müşteri memnuniyetini dikkate alması gerekirken, bayisini savunmuş yapılacak bir şey kalmadığını sadece araştıracaklarını söyleyip geçiştirdiler.
3-Almış olduğum ürünü hiç kullanmadan aynı gün ve saatte değiştirmek istememe rağmen bunu kabul etmediler. Fakat farklı markalarda koşulsuz, şartsız iade şartı varken, Arçelik'te olmadığını öğrendim. Bir daha Arçelik mi?Asla.

Etiketler :

Bayi Personel Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Ürün Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Veli D.
  13 Aralık
  10:11

  herhangi bir çözüm üretilmemiştir.üstü kapatılmaya çalışılmaktadır.

 • Veli D.
  27 Kasım
  13:35

  bayii teşhir ürününü sattıgını ispatlanmasına rağmen kabul etmemekte,çağrı merkezine durumu anlatmama rağmen,ısrarla bayiyi savunmaktadır. bayii gizleyerek teşhir ürünün satarak sadece müşteri olarak ben değil arçelik a.ş. yide mağdur etmektedir.
  Ürünün kurulumundan hemen sonra hiç kullanılmadığı halde değiştirmelerini istememe rağmen ellerinde ürün olmadığını değiştiremeyeceklerini söylediler.
  Bir üst modelle değiştirebilirmiyim talebimede olumsuz cevap vererek,satılan ürünün değiştirilemeyeceğini söyleyerek teşhir ürünün satmışlardır.
  Bu konuda oldukça mağdur durumda olduğumu bildirerek yardımcı olursanız sevinirim.

 • 19 Kasım
  11:13

  İlginiz için teşekkür ediyoruz

  Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır.

  ARÇELİK AŞ.
  TÜKETİCİ HİZMETLERİ
  444 0 888
  www.arcelik.com