19 Kasım 2013

Arçelik teşhir Ürünü Sattı Değişimi Kabul Etmiyor!

07. 11. 2013 tarihinde Arçelik bulaşık makinesi aldım. Aldığıma da pişman ettiler. Kimler mi?
1-Kayseri park Arçelik bayiden aldığım bulaşık makinesi teşhir ürünü olduğunu tespit etmemize rağmen bunu kabul etmemişlerdir.
2-Arçelik çağrı merkezine durumu anlatmama rağmen, çağrı merkezi müşteri memnuniyetini dikkate alması gerekirken, bayisini savunmuş yapılacak bir şey kalmadığını sadece araştıracaklarını söyleyip geçiştirdiler.
3-Almış olduğum ürünü hiç kullanmadan aynı gün ve saatte değiştirmek istememe rağmen bunu kabul etmediler. Fakat farklı markalarda koşulsuz, şartsız iade şartı varken, Arçelik'te olmadığını öğrendim. Bir daha Arçelik mi?Asla.

Veli 210 Okunma

Cevaplar

  • Veli13 Aralık 2013

    herhangi bir çözüm üretilmemiştir.üstü kapatılmaya çalışılmaktadır.

  • Veli27 Kasım 2013

    bayii teşhir ürününü sattıgını ispatlanmasına rağmen kabul etmemekte,çağrı merkezine durumu anlatmama rağmen,ısrarla bayiyi savunmaktadır. bayii gizleyerek teşhir ürünün satarak sadece müşteri olarak ben değil arçelik a.ş. yide mağdur etmektedir. Ürünün kurulumundan hemen sonra hiç kullanılmadığı halde değiştirmelerini istememe rağmen ellerinde ürün olmadığını değiştiremeyeceklerini söylediler. Bir üst modelle değiştirebilirmiyim talebimede olumsuz cevap vererek,satılan ürünün değiştirilemeyeceğini söyleyerek teşhir ürünün satmışlardır. Bu konuda oldukça mağdur durumda olduğumu bildirerek yardımcı olursanız sevinirim.

  • Arçelik Temsilcisi19 Kasım 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön