Arçelik Teşhir Ürünü Gönderdi.

İsmail G. |

Adana Aşkım Mobilya'dan mobilya ve beyaz eşya aldık. Ancak almış olduğumuz Arçelik marka televizyonu teşhir ürünü olarak gönderdi. Durumu Arçelik yetkililerine ilettik ama asla dönüş sağlanmadı. Arçelik'e durum kaydımızı oluşturalı neredeyse 2 ay olacak halen kimsenin döndüğü yok. Telefondan arıyorum sürekli kayıt oluştu ama kimse ilgilenmiyor kayıt öyle sistemde sanırım zaman aşımına uğratacaklar. Bu da bize büyük ders oldu bir daha Arçelik mi asla!

Etiketler :

Kusurlu - Arızalı Ürün Teslimi Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail G.
  10 Nisan
  02:56

  Aradan yine günler geçti kimsenin bizi aradığı sorduğu yok resmen insan kandırıyorlar teşhir falan ürünü satıp arkalarını dönüyorlar yazıklar olsun koca marka bu kadar düştüyse ben bir şey demiyorum... !

 • İsmail G.
  26 Mart
  21:24

  Kimsenin bizimle ilgilendiği yok arama dediniz arama bile yapmadınız biz arıyoruz mail atıyoruz sürekli bir kayıt ediliyor ama kimsenin somut çözüm ürettiği yok yazıklar olsun size güvenen de hata!

 • 24 Mart
  09:13

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle smt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr