09 Haziran 2015

Arçelik Telve Makinesinin 6. Kez Servise Gitmesinden Sonra Hala Yeni Ürün Verilmemesi!

Yaklaşık 3 yıl önce aldığımız Telve kahve makinesi, 2 yıl önce ilk arızasını vermişti. O günden bugüne, toplamda 6 defa arıza çıkardı ve teknik servise götürdük. Servise gittiğimde ilk 3 seferden sonra, aynı arızayı vermeyi başladığını söylediler. Bununla ilgili parça değişimi yaptılar ve aynı cihazı verdiler.

Ben de haklı olarak, mağdur olduğum için, 3. gidişimden sonra, değişim talep ettim ama her seferinde bu değişim talebim, "Bölge merkezi tarafından onaylanmıyor" diye reddedildi. Bugün cihazım onlarda ve 15 gündür merkezden telefon gelmesini bekliyorum ama bu firma, böyle bir sorunun çözümü için henüz yeni bir çözüm önermiş değil. Misafirlerimin karşısında kaç kere rezil oldum.

Omer 952 Okunma

Cevaplar

  • Omer'in Teşekkür Mesajı09 Haziran 2015

    Hızlı geri dönüşünüz ve sorunu tekrar değerlendirip, değişim talebimizi olumlu karşılamış olduğunuz için çok teşekkür ederiz Arçelik.

  • Arçelik Temsilcisi09 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön