07 Ocak 2014

Arçelik Telve Kahve Makinesi Ofiste Kullanılırsa Garantisi Yokmuş!

Bir yazılım firmasıyız, ofisimizde Arçelik "Telve" Kahve makinesi kullanıyoruz. 3 Haziran 2013 tarihinde aldığımız makine daha 1 yılı dolmadan bozuldu. Arçelik Merter Yetkili servisine verdiğimizde (yetkili: M*** Hanım) "bu makine ev kullanımı için, ofiste kullanırsanız garanti kapsamı dışında kalır" dedi.

Arçelik Çağrı merkezini aradığımızda da aynı yanıtı aldık. Ancak ne kahve makinesinin garanti belgesinde, ne de kullanım kılavuzunun hiç bir yerinde böyle bir ibare yer almıyor. Biz Tüketici Hakem heyetine başvuracağız.

Murat 492 Okunma

Cevaplar

  • Murat 10 Ocak 2014

    Şikayet durumu cevalnmış görünse de Arçelik sadece standart bir cevabı copy-paste ile vermiştir. Gerçekte ise çözüme yönelik hiç bir şey yapmamıştır. Tekrar ediyorum: Kullanım kılavuzunun hiç bir yerinde "ev kullanımı içindir - ofis kullanımına uygun değildir" yazmamaktadır. Kaldı ki zaten ofiste kahve makinasını kullanan 3 (yazıyla üç) kişiyiz. Makinayı 100 kişi kullanmıyor.

  • Arçelik Temsilcisi07 Ocak 2014

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön