10 Ocak 2015

Arçelik Telve Devamlı Arıza Veriyor.

Arçelik mini telve makinem aldığımdan beri arıza veriyor. Bir kez garantiden yapılmasına rağmen, yine kahveyi pişirmiyor ve mor ışık yanıp sönüyor. Garanti süreside bitmiş durumda, Arçelik kalitesine güvenip aldığım ürün beni hiç memnun etmedi.

Ziya 5.408 Okunma

Cevaplar

  • Ziya 11 Ocak 2015

    Arçelik sosyal medya Müşteri hizmetleri hızlı bir dönüş sağladı, ve sorunun çözüleceğini belirtti. Ancak daha sonra arayan İslahiye /Gaziantep yetkili servisi onları sorunun ilgilendirmediğini, ücreti karşılığında ürünü onaracaklaırnı söyledi. Kullanıcı hatası olmayan daha önce de garanti kapsamında yapılmış olmasına rağmen, garanti Süresi dolduğu için tekrar servis ücreti istenmesini kabul etmiyorum. Kısa bir internet araştırması ile mini telve deki bu sorunu yaşayan onlarca insan görebilirsiniz. Yani bu sorun cihazın kronik bir sorunudur ve ücretsiz onarım yapılmalıdır.

  • Arçelik Temsilcisi10 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön