Arçelik Televizyonun Bitmeyen Sorunları!

Skubi D. |

Yeni evime taşınma esnasında taşıma firmasının kırdığı Arçelik marka televizyonum nakliyatçı firma tarafından karşılanarak yeni bir Arçelik le değiştirildi. Değiştirilen yeni LED TV ekranında bir süre sonra karartı oluştu ve görüntü yok oldu. Başvuru yaptığım Arçelik yetkili servisi TV yi alarak yanan LED ışıklarını değiştirdiklerini söyleyerek TV yi getirdiler. Bu seferde ekranın ortasında beyazlıklar görünmeye başladı.

Bir süre sonrada yine köşelerden siyahlıklar ve yanıp sönmeler oluştu. Servisi çağırıp gösterdiğimde bunların normal olduğunu her TV de olabileceğini ve bunlara bir şey yapılamayacağını söyledi ve hiçbir şey yapmadan geri gitti. Televizyon şu an kendi kafasına göre takılıyor. Arada bir ekranda köşelerde karartılar göz kırpıyor, ekran ortasındaki beyazlık ilk günkü beyazlığıyla takılıyor falan filan. Televizyonumdan memnun değilim servislerinden de şikayetçiyim...

Etiketler :

Kusurlu - Arızalı Ürün Teslimi Yetkili Servis Kurulum Montaj

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Skubi D.
  11 Temmuz
  11:03

  Şikayetimin üzerinden 12 gün geçmesine rağmen hala ilgili firma beni arayacak... . Bu arada TV dalga geçer gibi iyice göz kırpmaya başladı... .

 • 29 Haziran
  16:28

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle ARCAY-TH.svt@arcelik.com
  kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr