20 Ekim 2016

Arçelik Televizyonda Siyah Noktalar...

Arçelik'ten aldığım televizyon siyah noktalardan kullanılmaz hale geldi Arçelik'ten gelen servis alacağınız yeni bir TV ye 400 TL indirim yapalım televizyonunuzu değiştirin dedi. Babam 15 senedir Philips LCD TV kullanıyor ekran görüntü de sorun yok ama ben 7 yıl oldu televizyon alalı ekranı karardı. Resmen yeni çıkan model alıyoruz dünya para veriyoruz 7 yıl TV için düşük bir kullan at zamanı marka güvenirliği var dedik Arçelik aldık ama ömrü kısa oldu.

Ali 3.693 Okunma

Cevaplar

  • Ali 22 Ekim 2016

    Arçelik servis ücretsiz bir şekilde televizyonu incelemeyi öngördü kendinden ortaya çıkan siyah nokta yanılmıyorsam piksel soronunun fotoğrafını çekti ve benden kaynaklanmayan kalitesiz hammadden kaynaklı olduğunu anladıki önerisi TV nin (%40) ini biz karşılayalım gerisini (%60) siz ödeyin kabul etmedim 1750 TL verdim alırken TV çöp oldu üzerine en az 1000 TL daha ver 7 senede oda çöp olsun eeeee kazandığımız parayı her 7 senede Arçelik TV ye yatıralım. Tüketici haklarına başvuracağım kullanıcı kaynaklı olmayan ayıplı mal statüsünde dava açacağım başka çare kalmadı.

  • Ali 20 Ekim 2016

    Arçelik servisten arandım bilin bakalım ne oldu servis göndereceğiz dediler tamam dedim servis ücretlidir eeeeee dedim televizyon ekranı siyah noktalarla dolu tespitini de yaptınız ne diyeceksiniz ekran değişimi 1000 TL filan mı isteyeceksiniz dedim prosedür böyle dedi iyi günler diledim sanırım anlaşılmadı ben televizyonun firmanın kalitesiz hammadde vs. ne ise kullanması kaynaklı ekranımda siyah noktalar olduğunu televizyon izlenemez hale geldiğini söylüyorum Arçelik televizyon alacak kullanıcılara bilgilendirme yapıyorum bunu da göz önünde bulundursunlar amaç bu ama servis hala durumdan pay çıkarmaya çalışıp servis ücreti ve tamir ücrerti vs. peşinde.

  • Arçelik Temsilcisi20 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön