24 Ekim 2016

Arçelik Teknik Servis Skandalı!

Kurutma makinemin çamaşırları kurutmadığı ve su haznesinin dolmadığını tespit ettik ve servise haber verdik. Servis makinenin hem kartının hem de ısıtıcısının bozulduğunu söyledi. Ben de ikisininde bozuk olduğunu nasıl tespit ediyorsunuz diye sorduğumda genede öyle olur cevabını aldım. Bu cevap beni tatmin etmediğinden sadece ısıtıcının değiştirilmesini ve kontrol edilmesini istedim. Isıtıcı değiştikten sonra servis bir sorun kalmadığını söyledi.

Aynı gün yine çalıştırdığımızda su haznesinin dolmadığını ve arızanın devam ettiğini tespit ettik. Yine aynı servis bu sefer gider borularının tıkandığını sebebin bu olduğunu ayrıca bir filtre takılması gerektiğini söyledi. Gider kısmını ilk gelişlerinde kontrol dahi etmeyen servis bu gelişlerinde hem servis parası hemde parça parası tahsil etti. Aradan iki gün geçti makine halen kurutmuyor. Bostancı servisinden ve ilgisiz merkezden şikayetçiyim.

Dogan 8.659 Okunma

Cevaplar

  • Arçelik Temsilcisi24 Ekim 2016

    ARÇELİK Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön