Arçelik Teknik Personel Klimayı Eğri Taktı!

Onur A. |

22.06.2016 tarihinde klima aldım. 24.06.2016'ya montaj için tarih belirledik. Evde anneannem ve arkadaşı temizlik yapıyorlardı ve montaja geldiler. İşim nedeniyle ben başlarında bulunamadım. Eve geldim ve ne göreyim? Klima net 3 cm yamuk takılmış ve terazisinde değil. Bu yetmezmiş gibi de su damlatıyor. Hemen servisi aradım ve ertesi güne servis istedim. Servis elemanı geldi damlama sorununu çözdü ama klimayı düzeltemedi.

Gelen ekibe klimanın yamukluğundan, terazisinde olmamasından bahsetmemişler. Ekip de gerekli ekipmanı yanlarına almamış. Klimayı düzeltmek için ancak 8 Temmuz'a gün alabildik. Klima sökülecek, tekrar takılacak. En az 2 saatlik iş olduğunu söylendi. Bir servis elemanı, özellikle de klima montajında nasıl olur da yanına terazi almaz, montajdan sonra arkasına bakmaz mı insan "nasıl bir iş çıkardım" diye? Ben neden tekrar tekrar ev temizlemek zorunda kalayım?

Etiketler :

Kurulum-Montaj Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur A.
  29 Haziran
  10:45

  Aradılar, sorunu öğrenmeye çalıştılar. İlgiden dolayı teşekkür ederim. Yalnız asıl teşekkürümü mağduriyetimi giderdikten sonra yapacağım.

 • 27 Haziran
  17:12

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle ARCAY-TH.svt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr