16 Eylül 2013

Arçelik Tamir Edilmeyen Buzdolabı Üretmiş!

2 ay oldu Arçelik buzdolabım yine arızalandı. Yine iç kısımdan su akıtıyor ve alt kısım soğutmuyor. Arçelik'e sürekli arıza yapan ve tamir edilemeyen buzdolabı yaptığı için teşekkür ediyorum. Servis tamir için gelecekse hiç gelmesin. Değişim talep ediyorum. Gerekirse Tüketici Haklarına başvuracağım . Çünkü arıza sayısını ben sayamıyorum artık.

Ekrem 427 Okunma

Cevaplar

  • Ekrem03 Ekim 2013

    Servis tarafından buzdolabım için değişim kararı çıktı.İşlemlerin 15 günü bulabileceği söylendi.Tabi bu sürede buzdolabım soğutmadığı için eve aldığım gıda maddeleri kısa sürede bozuldu.Ellerinde yedek buzdolabı varsa getirmelerini rica ettim ama bütün dolaplar müşterideymiş.Sonuçta bu olaylar olalı 15 günü çoktan geçti.Arçelik gibi kurumsal bir firma değişim için vereceği buzdolabını hala üretemedi.Kimsenin arayıp sorduğu yok.Ben arıyorum haber beklediklerini söylüyorlar.Bu haber ne zaman gelecek çok merak ediyorum.

  • Arçelik Temsilcisi16 Eylül 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön