01 Mayıs 2014

Arçelik Sürekli Bozulan Makinenin Değişimini Yapmadı.

Çamaşır makinemizi 2007 yılında aldığımızdan beri 1200 devirde ve 800 devirde çalıştıramadık.
10-15 kez Arçelik servisi geldi, hepsinde değiştirilmesini talep ettik. Ancak bunu böyle kullanacaksınız dediler. Çağrı merkezini aradığımızda tekrar yetkili servis gönderdiler. Gelen elemanlara değiştirilmesini rica ettik, yine geçiştirildi. Şimdi artık 7 yıla uzattığımız garanti de bitti.
Soruyorum, bu hakkaniyetli bir yaklaşım mı?

Güray 615 Okunma

Cevaplar

 • Güray 30 Mayıs 2015

  Gördüğünüz gibi Arçelik firması ne kadar duyarlı! 2014 Mayıs'ta işlem başlatmışlar. ! Çok komik. Tarih 2015 Mayıs. Bizim çamaşır makinesi evde gezmeye devam ediyor. Hem de ilk alındığı günden beri.

 • Güray 04 Mayıs 2014

  servis aradı ve ücretli olarak makineyi kontrol edeceklerini söyledi. inanılmaz. hem hatalı olan makine hem yine ücret veren ben olacağım. müşteri hep haksız , makine arıza yapmıyordu da ben boş yere mi uğraşıyorum bu işlerle. lütfen bu işi çözebilecek insanları yönlendirin.

 • Güray 04 Mayıs 2014

  beni afyon arçelik servisinden aradılar, konuyla ilgilenmek için servis ücreti talep ettiler. arayan kişinin sorunu çözmek gibi bir kaygısı yoktu. bana şöyle dedi; siz çağrı merkezini ararsınız, biz de sizi, bu böyle sürer gider dedi. İnanılmaz.

 • Arçelik Temsilcisi02 Mayıs 2014

  İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön