Arçelik Sürekli Bozulan Makinenin Değişimini Yapmadı.

Güray G. |

Çamaşır makinemizi 2007 yılında aldığımızdan beri 1200 devirde ve 800 devirde çalıştıramadık.
10-15 kez Arçelik servisi geldi, hepsinde değiştirilmesini talep ettik. Ancak bunu böyle kullanacaksınız dediler. Çağrı merkezini aradığımızda tekrar yetkili servis gönderdiler. Gelen elemanlara değiştirilmesini rica ettik, yine geçiştirildi. Şimdi artık 7 yıla uzattığımız garanti de bitti.
Soruyorum, bu hakkaniyetli bir yaklaşım mı?

Etiketler :

Garanti Süre Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Güray G.
  30 Mayıs
  15:49

  Gördüğünüz gibi Arçelik firması ne kadar duyarlı! 2014 Mayıs\'ta işlem başlatmışlar. ! Çok komik. Tarih 2015 Mayıs. Bizim çamaşır makinesi evde gezmeye devam ediyor. Hem de ilk alındığı günden beri.

 • Güray G.
  04 Mayıs
  20:53

  servis aradı ve ücretli olarak makineyi kontrol edeceklerini söyledi. inanılmaz. hem hatalı olan makine hem yine ücret veren ben olacağım. müşteri hep haksız , makine arıza yapmıyordu da ben boş yere mi uğraşıyorum bu işlerle. lütfen bu işi çözebilecek insanları yönlendirin.

 • Güray G.
  04 Mayıs
  20:41

  beni afyon arçelik servisinden aradılar, konuyla ilgilenmek için servis ücreti talep ettiler. arayan kişinin sorunu çözmek gibi bir kaygısı yoktu. bana şöyle dedi; siz çağrı merkezini ararsınız, biz de sizi, bu böyle sürer gider dedi. İnanılmaz.

 • 02 Mayıs
  13:15

  İlginiz için teşekkür ediyoruz

  Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır.

  ARÇELİK AŞ.
  TÜKETİCİ HİZMETLERİ
  444 0 888
  www.arcelik.com