08 Mayıs 2013

Arçelik Su Sebilimi Tamir Etmiyor!

2;5 yıl önce alarak sadece 2 yaz sezonunda kullandığımız su sebili soğutmadığı için çağırılan servis soğutma ve ısıtmayı sağlayan kondansatörü arızalanmış fakat hiç bir şekilde tamiri mümkün değil sadece 130 tl öderseniz birebir değişim yapılabilir cevabı verdi.

Arçelik gibi köklü bir şirketin ürettiği bir elektrikli cihazın 2;5 yılda sadece 10 ay kullanıldıktan sonra bozulması bizi üzdü. Oysa biz Arçeliğin sadık bir kullanıcısıydık artık biraz daha dikkatle başka bir marka üzerinde durmak zorunda kaldık. Arçeliğin mağduriyetimizi gidermesi ve sorunumuzu daha az zararla çözmesini bekliyoruz.

Durhan 170 Okunma

Cevaplar

  • Durhan 22 Mayıs 2013

    arçelike iletilen mesajımıza maalesef olumsuz yanıt verldi kusurlu mal sattıklarını kabul etmeyip aynı çözumu sunuyorlar bize yani hala 130 tl ödeyerek tekrar bir sebil verebileceklerini söylediler ve biz de yeni bir sebil aldık Bosch marka ve bir daha asla arçelik marka bir iğne bile almayacağız.

  • Arçelik Temsilcisi08 Mayıs 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön