Arçelik Sorunlu Buzdolabı İade Alınmıyor!

Rukiye Ş. |

Almış olduğumuz buzdolabı 7 yıl garanti kapsamında olmasına rağmen aldığımızdan beri devamlı koku şikayeti olmasına rağmen her defasında farklı nedenlerle parça değiştirerek geçiştirildi, şimdi de buzdolabımız soğutmuyor yaptık denildi parça takıldı yine soğutmuyor. Bu ürünün defalarca iadesini istedik ancak aldığımız mağaza Arçelik firması kabul etmediğinden geri alamıyor firmaya bildiriminizi rica ederiz.

Etiketler :

Soğutma Problemi Koku

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Rukiye Ş.
  20 Ağustos
  11:24

  Daha önce oluşturduğum şikayete rağmen sadece telefonla geri dönüş yapan firma ürünü Arçelik marka bızdolabımı incelemek için servise götüreceğini belirtmesine rağmen ürün bir haftadır hala çalışmax bir şekilde bekletilmektedir. Şikayetimin firma yetkililerince bir firmaya yakışır şekilde değerlendirilmesini sonucun en kısa sürede gerçekleştirilmesini rica ederim.

 • 12 Ağustos
  10:19

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle smt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr