22 Mart 2013

Arçelik Sorun Giderilmedi!

Eylül ayında aldığım 8124 HSE nolu çamaşır makinası çalışırken sular kesik olmamasına rağmen sular kesik uyarısı veriyor. yetkili servis arıza veren parçanın değiştiğini söyledi fakat aynı arızayı tekrar verdi. Ben sürekli çamaşır makinasını verdiği arızadan dolayı aynı çamaşırları birden fazla yıkamak zorunda kalıyorum. artık servisin gelmesini değil çamaşır makinasının değiştirilmesini talep ediyorum.

Tülay 159 Okunma

Cevaplar

  • Tülay 04 Nisan 2013

    Çamaşır makinamla ilgili sorun hala giderilmedi göndermiş olduğunuz yetkili servislerden gelen arkadaş kirli suyu boşaltamadığı için sular kesik işaretini verdiğini söyluyor,tesisatçı çağarmanız gerekir diyor. Tesisatlarımız zaten yeni yapılmıştı her zaman aynı hatayı vermıyor bazen boyle sorunla karşılaşıyorum artık çok sıkıldım 6 ay lık makinam teyzemde de var yiğenimiz kullanıyor herhangi bir hata yok bizim ki böyle bir hata verıyor tesisatçı da eğer kirli suyu boşaltamadığı için aynı hatayı verıyorsa hep vermesi gerekir dedi.Arçelik firması olarak arada bir de olsa insanlara AYIPLI MAL gönderildiğini düşünmüyor değilim sorunumun giderilip giderilmediğiyle ilgili arayan olmadı artık bu makınayı kullanmak istemiyorum çamaşırlarımı bir kereden fazla yıkamaktan çok ama çok sıkıldım bir an önce değiştirilmesini talep ediyorum.

  • Arçelik Temsilcisi22 Mart 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön