Çetin A. Teşekkür Mesajı

Ürünüm değiştirildi, teşekkür ederim...

Arçelik Serviste Çizilen ve Kullanılan Ürünüm Değiştirilmiyor.

Çetin A. |

Dünya kadar para verdiğim Arçelik Gurme çay makinemi, arızası için Çankırı' da ki yetkili servise bıraktım. Tamir olduğu söylenen ürünümü geri aldığımda demlik kısmının kapağında ve kettle'da çizikler olduğunu gördüm. Üstelik çay makinem ile serviste çay demlenmiş. Bütün bunları müşteri hizmetlerine bildirerek ürünün değişimi talep ettim.

Şikayet kaydım açıldı ve gerekli işlemlerin yapılacağı bilgisi verildi. Şikayetimin üzerine ertesi gün servis beni arayarak, ürünü bırakmamı, çizilen parçaların değiştirileceğini söyledi. Ben buradan da belirtmek istiyorum, servis tarafından oluşan hasarlar yüzünden kesinlikle parça değişimini, hele ki serviste çay demlemek için kullanılan ürünü, kabul etmiyorum.

Etiketler :

Deformasyon Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çetin A.
  24 Nisan
  11:52

  Ürünüm değiştirildi, teşekkür ederim...

 • Çetin A.
  09 Şubat
  13:50

  Arçelik personelinden kastım, yetkili servistir. MİM personeli için değildir bu puan.

 • Çetin A.
  19 Ocak
  12:18

  Hala Çankırı servisi, bana telefon açarak, çizilen parçaların değiştirileceğinden bahsediyor. Ben sıkıntımı anlatamıyor muyum. Arçelik yetkili servisinde çizilen ve çay demlenen ürünümüm değiştririlmesini istiyorum, tAMİR edilmesini değil.

 • 17 Ocak
  12:43

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle smt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr