19 Haziran 2013

Arçelik Servisi Tıkırtı Sesine Normal Diyor!

Arçelik merkez servisi arayıp, Grundig marka buzdolabından gelen fare tıkırtısı seslerin giderilmesi için servis talebinde bulundum.Servis gelip kontrolü yaptıktan sonra seslerin normal olduğunu yapacak bir şeyin olmadığını söyleyip gitti.

Bunun üzerine 4 defa Arçelik merkez servisi aradım, dolaptan gelen fare tıkırtısı sesinin normal olduğunu söyleyip arıza kaydımı bile yapmadılar. Düşünebiliyor musunuz ,Arçelik buzdolabının çalışma sesi fare tıkırtısıymış. Dolabı satıncaya kadar el etek öperler ,sonrada mallarına sahip çıkmazlar. Doğrusu Arçelik'e de bu yakışır.

Ali 650 Okunma

Cevaplar

 • Ali07 Ekim 2013

  şikayetimle ilgili hiç bir gelişme olmadı,tüketici hakem heyetine başvurdum aradan 3 ay geçti şimdiye kadar soran, sual eden olmadı.

 • Ali23 Haziran 2013

  buzdolabımdaki sorunla ilgili arçelik hiç bir çözüm üretemedi...tenezül edip 2. bir servis bile gönderilmedi

 • Ali20 Haziran 2013

  arçelik merkez servisten nihayet beni arayıp son durumu izah ettiler, son durum arçelik ve bekonun yan markaları (gurindig ve altus gibi)markalar model olarak arçelik ve beko gibi görünsede kalite olarak düşükmüş,bu sebepten dolayı fiyat farkı oluyormuş..yani anlayacağınız ben fare tıkırtısı sesi çıkaran gurindig buzdolabı sesi ile yaşamaya devam edecem ama bir daha ahdım olsun Arçelik ve yan markalarından en ufak bir şey almayacağım ve aldırmayacağım..

 • Arçelik Temsilcisi19 Haziran 2013

  İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön