Arçelik Servisi Tıkırtı Sesine Normal Diyor!

Ali U. |

Arçelik merkez servisi arayıp, Grundig marka buzdolabından gelen fare tıkırtısı seslerin giderilmesi için servis talebinde bulundum.Servis gelip kontrolü yaptıktan sonra seslerin normal olduğunu yapacak bir şeyin olmadığını söyleyip gitti.

Bunun üzerine 4 defa Arçelik merkez servisi aradım, dolaptan gelen fare tıkırtısı sesinin normal olduğunu söyleyip arıza kaydımı bile yapmadılar. Düşünebiliyor musunuz ,Arçelik buzdolabının çalışma sesi fare tıkırtısıymış. Dolabı satıncaya kadar el etek öperler ,sonrada mallarına sahip çıkmazlar. Doğrusu Arçelik'e de bu yakışır.

Etiketler :

Gürültü Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali U.
  07 Ekim
  08:19

  şikayetimle ilgili hiç bir gelişme olmadı,tüketici hakem heyetine başvurdum aradan 3 ay geçti şimdiye kadar soran, sual eden olmadı.

 • Ali U.
  23 Haziran
  18:41

  buzdolabımdaki sorunla ilgili arçelik hiç bir çözüm üretemedi...tenezül edip 2. bir servis bile gönderilmedi

 • Ali U.
  20 Haziran
  13:08

  arçelik merkez servisten nihayet beni arayıp son durumu izah ettiler, son durum arçelik ve bekonun yan markaları (gurindig ve altus gibi)markalar model olarak arçelik ve beko gibi görünsede kalite olarak düşükmüş,bu sebepten dolayı fiyat farkı oluyormuş..yani anlayacağınız ben fare tıkırtısı sesi çıkaran gurindig buzdolabı sesi ile yaşamaya devam edecem ama bir daha ahdım olsun Arçelik ve yan markalarından en ufak bir şey almayacağım ve aldırmayacağım..

 • 19 Haziran
  09:20

  İlginiz için teşekkür ediyoruz

  Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır.

  ARÇELİK AŞ.
  TÜKETİCİ HİZMETLERİ
  444 0 888
  www.arcelik.com