28 Mart 2013

Arçelik Servisi Sorunu Artırdı!

Önceki şikayetim sizde mevcuttur.şikayetimden sonra servis gelip termostati ücretsiz değiştirdi ama sorun sadece yön değiştirdi.önceden alt taraf donduruyordu şimdi buzluk kar doldu ,alt tarafa ne koysam birkaç gün içinde bozuluyor,küfleniyor.bu durumda Arçelik in problem çözeceğine inanmak bizim saflığımız oldu.

Arçelik bu buzdolabı bozuk anla artık.şimdi garantisi doldu ama siz garanti süresince sorunu çözmediniz.başka firmalar yıllar sonra bile bozuk buzdolabı vermişiz deyip dolabı değiştiriyor.ama Arçelik te ne ürünü değiştirecek cesaret var ne de ürettiği dolabı tabir edebilecek beceri var! problemin çözülmesi için dolabı şehir merkezine götürüp medyayı da çağırıp yakmak mı gerek.

Züleyha 104 Okunma

Cevaplar

  • Züleyha 30 Mart 2013

    arçelik garanti süresince çözemediği problem için yine para istiyor.garantisi dolduktan sonra problemi teşhis ettiler( tabii yine yanlış teşhis oldu)problem termostatta dediler ücretsiz değiştirdiler(tabii biz değiştirdiklerini sandık)problem üst tarafa kayınca biz alttakini çözdük bu yeni problem.değiştireceğimiz parçanın parasını alacağız diyorlar..bu nasıl problem çözme.bize verdikleri bozuk dolabı yavaş yavaş değiştirip parasını da bize ödetmeyi düşünüyorlar.hatalarını kabul edip biz çözemedik demek yerine bir de para istiyorlar.tamam ben 40 tl ödeyeceğim ama arçelik bu yaptığının bedelini daha ağır ödeyecek.bence arçelik buz dolabı yerine kiler dolabı üretsin .daha başarılı olur.

  • Arçelik Temsilcisi28 Mart 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön