Arçelik Servisi Fiş Vermiyor!

Hidayet Ö. |

20.09.2013 tarihinde Arçelik Diyarbakır ofis yetkili servisi tarafından evime gelindi. Arızalı olan 4420 bulaşık makinesi için arız tespiti yapıldı. Program düğmesinin bozulduğunu söylediler. Bende değiştirin dedim ve kendi merkeziyle görüştü. 30 TL olduğunu söyleyip istersen değiştirebileceklerini söylediler, bende kabul ettim ve merkeze sipariş geçtiler.

20 dk. sonra arandım ve parçanın olmadığını belirtip yapacak bir şeylerinin olmadığını söylediler. 20 TL servis ücretini aldılar . Fiş istedim ürünü takınca vereceklerini söyledi. Oysa yaklaşık 2 ay önce tekrar bu servis gelmişti, yine 20 TL almışlardı . Servis tahsilat fişini vermemişlerdi. Servis hakkında şikayetçiyim, sorunuma çözüm bulunsun.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Ücretlendirme Panel/Gösterge/Düğme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hidayet Ö.
  25 Eylül
  22:13

  EVİMDE TÜM EŞYALARIM ARÇELİK AMA ARÇELİĞİN GERÇEK YÜZÜNÜ CİHAZLARIMIN BOZULDUĞUNDA FARKETTİM.BUNDAN SONRA ARÇELİĞE TÖVBE ÇÜNKÜ PARADAN BASKA BİRŞEY DÜŞÜNMÜYORLAR.DEMODE OLMUŞ ÜRÜN İÇİN YEDEK MALZEME YOK AMA PİYASADA ÖZEL ŞİRKETLERDE HARIL HARIL SATILIYOR PİYASADA 10 TL ARÇELİKTE 30 TL BULAŞIK MAKİNASININ TAMİRİNİ BEN YAPTIM SAYIN ARÇELİK YETKİLİLERİ BENİ ARAYIP SERVİSİNİZİ SAVUNUYORSUNUZ HİZMET POLİTAKNIZ BU KADARMIŞ.SERVİSİNİZ ÜCRET ALIP FİŞİ VERMEZ AMA SAVUNURSUNUZ SERVİSİN YAPAMADIĞI ARIZAYI BEN YAPTIM BİLGİNİZE

 • Hidayet Ö.
  24 Eylül
  21:35

  hiç memnun değilim paradan baska bir düşünceleri yok

 • 24 Eylül
  14:25

  İlginiz için teşekkür ediyoruz

  Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır.

  ARÇELİK AŞ.
  TÜKETİCİ HİZMETLERİ
  444 0 888
  www.arcelik.com