Zafer M. Teşekkür Mesajı

Sorunum çözüldü. İlgililere teşekkür ederim.

Arçelik Servis Ücret İadesi Yapmıyor!

Zafer M. |

Yazlık için geçen yıl 12. ayda aldığım 3 adet klima montajından önce servis çağırdım ve boruların duvar içinden geçmesi için 325 TL ücret karşılığı anlaştık. İşçilik dışında ücretsiz olan borular için benden 375 TL daha alındı ve montajdan sonra en geç 30 gün içinde boru parasının iade edileceği söylendi.

Nisan ayında klimalar takıldı ancak aradan 5 ay geçmesine rağmen ücret iadesi yapılmadı ve her aradığımda yetkili yok biz sizi ararız gibi bahanelerle geçiştiriliyor. Birkaç kez aramama rağmen hiçbirinde dönüş yapılmadı. Özellikle servis ağının geniş olması nedeniyle tercih ettiğim Arçelik markasını maalesef servisleri küçültüyor.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zafer M.
  19 Eylül
  19:10

  Sorunum çözüldü. İlgililere teşekkür ederim.

 • Zafer M.
  19 Eylül
  19:09

  Sorunumun çözülmesi için gösterdiği ilgi ve alakasından dolayı özellikle Arçelik müşteri temsilcisi Didem Hanıma teşekkür ederim.

 • Zafer M.
  18 Eylül
  14:07

  Arçeliğin cevabı için teşekkür ederim. Şu ana kadar firma tarafından aranmadım ancak işlemi yapan Edremit servisi dün arayarak banka hesap numaramı istedi ve ücret iadesinin yapılacağını söyledi. Şu ana kadar herhangi bir ödeme yapılmadı, beklemeye devam ediyorum. Sanırım Arçelik servisle görüşüp
  sorunun giderilmesini istemiş ancak bu servis gerçekten çok ilgisiz ve müşteri memnuniyeti diye bir şeyden habersiz. (Servis için geldiklerinde de bazı sıkıntılar olmuştu ve saatlerce bekletmişlerdi)

 • 17 Eylül
  09:19

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle smt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr