Arçelik Servis Parçayı Götürdü 2 Yıldır Ses Çıkmıyor.

Veysel Ö. |

Arçelik marka mutfak robotumuzun üst sürahisi bozuldu servisi çağırdık sorunu anlattık bize parçayı götürmeleri gerektiğini aynısını bulup geri getireceklerini bildirdiler tamam dedik ama gidiş o gidiş arıyoruz tamam ilgileniyoruz deniyor hiçbir şey çıkmıyor. İzmir Karşıyaka Arçelik servisi sorunla ilgilenmiyor.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Veysel Ö.
  17 Mart
  14:22

  Sonuç odaklı çalışma yapmıyor maalesef

 • Veysel Ö.
  17 Mart
  14:19

  Yetkili servis tarafından arandım ilk önce arayan servis kaydımın bu serviste olmasına rağmen başka yere yönlendirdi 2. servisin tutumu ve yardıma yönelik tavrı çok iyiydi 30 TL gibi bir ücret karşılığında parçayı bula bileceklerini söylediler ancak ben elimde ki parçayı kaybetmelerini ve 2 yıl bekletilmemi para ödeyerek telafi etmek istemiyorum servise gelen kişinin adı belli ki inkar etmeyeceğini düşünüyorum zira kendisi böyle bir teklifte bulunmuştur çamaşır makinesi için geldiğinde robotun parçasını değiştirmek için götürmüştür

 • 09 Mart
  10:47

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle smt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr