Arçelik Servis Hizmeti Vermiyor!

Senol C. |

Arçelik firmasından almış olduğumuz bulaşık makinesi defalarca güzel yıkamadığı konusunda servis çağrılmasına rağmen makine yine görevini yapmıyor. Ayıca servis talebimiz olmasına rağmen nedense 19.01.2016 tarihinden bu yana bir servi gelmiyor.

Arçelik firması sattığı ürünlerin garantisini vermiyor. Defalarca aynı konuda şikayetlerimiz olmasına rağmen ürünü değiştirmediği gibi servis te göndermiyor. Arçelik demek hizmet verememek demek bu olsa gerek.

Etiketler :

Tekrar Eden Sorun Yıkama Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Senol C.
  04 Şubat
  14:20

  Arçelik'ten kullandığımız bulaşık makinesi en sonunda değişim kararı alındı değiştirilecek. Ama maalesef her zaman ki gibi sıfır hizmet. Her zaman ki gibi gelmeden önce haber vermiyorlar evde miyiz değil miyiz diye. Getirdikleri Yeni ürün kırık dökük parçalanmış kapağı açılmayan bir ürün getirdiler Sonrada geri götürdüler biz bunu kabul etmeyince ayrıca, bulaşık makinasının kutularını da evde bırakıp gittiler. Değiştirmek istedikleri ürünü de yenisini vermeden almak istediler. Arçelik demek hizmet veremeyen demek bu olsa gerek.

 • Senol C.
  25 Ocak
  14:02

  Şikayetime en kısa zamanda geri dönüş sağlayıp sorunumu giderdikleri için Müşteri Temsilcimiz Zuhal Hanım a yakın ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.

 • Senol C.
  25 Ocak
  09:27

  Maalesef servis en sonunda he zaman ki gibi haber gelmeden geldi 23.01.2016 tarihinde değiştirdikleri parçayı yine değiştireceklermiş. Artık evime Arçelik adına hiçbir ürün almayacağım ve tüm dostlarıma da almamaları konusunda uyaracağım. Servis hizmeti sıfır müşteri ile olan iletişim sıfır. Arçelik demek Hizmet verememek demek bu olsa gerek... .

 • 22 Ocak
  15:20

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle ARCAY-TH.svt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr