Arçelik Servis Hizmeti İyi Değil!

Hakan Y. |

Ankastre buzdolabı aldık. Kurulum için servis (Ortaklar servis) geldi mutfak dolaplarını sökebildi ama buzdolabı kapak yönünü değiştiremedi ve mutfak kapağının montajını yapamadı. Servisten başka arkadaşının aynı gün içinde gelebileceğini ve yapacağını söyledi bizde tamam dedik. Daha sonra tabi ki aynı gün olmadı ve ertesi güne randevu alındı. Ertesi gün içinde 2-3 defa konuştuğum ve mutlaka geleceğiz diyen servis akşam 20:00'ye kadar bizi bekletti ve servis elemanın en son beni arayıp bu saatten sonra gelemem lafı ile yine kandırıldığımızı anladık. Böyle bir markanın servis yönünden bu kadar kötü olmasına şaşırdım. Bir daha bu markayı kullanmayı da düşünmüyorum!

Etiketler :

Kapı-Menteşe Kurulum-Montaj

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan Y.
  17 Ekim
  11:45

  Ben zaten servisinizle de defalarca görüştüm çağrı merkezine de mesajımı ilettim. Servisin elemanları zaten saygısızca cevaplar veriyor, çağrı merkezinden ise "haklısınız" sözü haricinde bir şey duyamadım. "Yarım saat sonra geliyoruz" diyen bir servis elemanı nasıl olur da yarım saat geçtikten sonra dalga geçer gibi "bu saatten sonra gelemem" der? Madem gelinmeyecekse 3 gündür bizi evde bekletmeyin. Hala da merkezden aranmadık. Ben bu markanın bu kadar vurdumduymaz olduğunu bilmiyordum.

 • 17 Ekim
  09:49

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle smt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr