15 Mayıs 2013

Arçelik Servis Garantili Ürün İçin Ücret Talep Ediyor!

Ekim 2012 tarihinde Arçelik Çamaşır mak+Buzdolabı+Bulaşık mak+ Fırın aldım ve hepsinin garanti sürelerini 7 yıl yaptırdım. 14. 05. 2013 (Aradan 8 ay geçmiş) tarihinde "fırın çalıştığında çok ses çıkarıyor" diye servis isteminde bulundum. Fırının kapağını itince ses azalıyor ama bırakınca da ses tekrar geliyor.

Şanlıurfa'daki servis geleceklerini ama her hangi bir arıza bulamamaları durumunda benden servis ücreti alacaklarını söyledi. Bende kabul etmedim. Sorun kesinlikle parasal değil. Servis benden sembolik 1 tl istese bile kabul etmem. 7 yıl garantili bir üründeki probleme bakmaya gelen servise ücret ödemeyi doğrusu kendime yediremiyorum. Üründe problem olmasa herhalde keyfi olarak servis çağırmam.

Abdullah 229 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah15 Mayıs 2013

    İlk defa Arçelik'te böyle bir problem ile karşılaşıyorum ve hayret ettim.Arçelik tercih eden hemen herkes servis kalitesinden dolayı tercih ediyor.Servisin ürüne bakmak için ücret şartını koşması size hiç yakışmadı.Semaverine kadar bütün beyaz eşyaları sizden aldık ve güvendik.Herhalde bu güveni boşa çıkarmayacaksınız.Sorn kesinlikle parasal değil.Şikayette de belirttiğim gibi ben 7 yıl garantili bir ürün için servisi çağırırken peşinen ücret ödeyeceğimi kendime yediremiyorum ve özellikle de bu ürün Arçelik olunca.Sizler belki bu adamda işini görelin diye böyle söylüyor diyebilirsiniz ama kesinlikle öyle değil.Arçelik firmasına güvenmesem semaverine varana kadar her şeyi Arçelik almazdım.

  • Arçelik Temsilcisi15 Mayıs 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön