Erhan Ö. Teşekkür Mesajı

Arçelik ailesine klima şikayetiyle ilgili göstermiş oldukları performanstan ötürü teşekkür etmek istiyorum

Arçelik Satış Sonrası Hizmet ve Garanti Kapsamı.

Erhan Ö. |

3 yıl önce almış olduğum klimam soğutmamaya başladı. Bakım talebinde bulundum. Teknik servis gerekli incelemeyi yaptıktan sonra klima borularında sorun olduğu bilgisini tarafıma iletti ve değişim yapılması gerektiğini söyledi. Yıllardır satın alma müdürlüğü yapan biri olarak ilk defa bu kadar kısa bir süre içinde klima borularında çürüme sorunu ile karşılaştığım bilgisi üzerine yetkili normalde olmaması gerektiği bilgisini tarafıma iletmiştir.

Arçelik firmasına şikayetimi ilettim, montajı yapan yetkili servisten dönüş yapıldı. Klima borularının talep edildiği bilgisi verildi. Boruların incelemesinden sonra gerekirse ücret iademin yapılabileceği bilgisi tarafıma iletildi. Çöpe atılan borularla ilgili olarak yaklaşık 2 gün uğraşım sonrasında boruları bularak yetkili servise teslim ettim. Yetkili servisten yapılan dönüş boruları inceledik. Garanti süresi bitmiş olduğu için iade yapamıyoruz.

Etiketler :

Soğutma Problemi Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erhan Ö.
  11 Ağustos
  14:18

  Arçelik ailesine klima şikayetiyle ilgili göstermiş oldukları performanstan ötürü teşekkür etmek istiyorum

 • 04 Ağustos
  16:25

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle ARCAY-TH.svt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr