25 Ekim 2013

Arçelik Pişirmeyen Fırının İadesini Kabul Etmiyor!

27/08/2013 tarihinde 9314 FDG model fırın-ocak aldım. Pişirmiş olduğum kek, börek ve kurabiyelerin alt kısımlarının pişmemiş olduğunu gördüm. Servis çağırdım. Bana fırınımın fiziksel bir arızası olmadığı hatanın benden kaynaklandığını söylediler. Hatta servis bana 20 yıldır pişirdiğim keki değişik tarifle pişirmemi söyledi.

Uzun araştırmalarım sonucu Arçelik'in bu modellerinden müşteri mağduriyetinin çok fazla olduğunu gördüm. Ben bu pişirmeyen fırının iadesini ısrarla istiyorum. Arçelik gibi bir firmanın bu şikayetlere bu kadar kayıtsız kalmasını anlamıyorum. Pişirmeyen fırınlarda üretim hatası olduğunu kabul etsin ve hatalı ürünleri iade alsın. Müşterinin hatası değil, üretimin hatası mevcut.

Aysel 416 Okunma

Cevaplar

  • Aysel 04 Kasım 2013

    25 Ekim 2013 tarihinde yazmış olduğum şikayetime ARÇELİK tarafından bana geri dönüş olmamıştır.Şikayetim çözümsüz bırakılmıştır.Olmadı ARÇELİK.Şikayetleri çözümsüz bırakmak sizin gibi firmaya yakışmadı.Hatalı ürünlerinizi kabullenip,müşteriyi memnun etmiyorsunuz.Önce Müşteri Memnuniyeti.

  • Arçelik Temsilcisi25 Ekim 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön