13 Ağustos #10783372

Arçelik Çamaşır Makinesi Tamiri Konusunda Servis Duyarsız!

31 Temmuz 2018 tarihinde Arçelik çamaşır makinemde oluşan "sıkma" arızasını yetkili servise bildirdim. Kadıköy moda yetkili servisinden B** isminde bir yetkili yönlendirildi ve makinenin "beyinde" oluşan bir arızadan dolayı değiştirme yapmak üzere makineyi aldılar. 01 Ağustos 2018 günü makine "servis belgesi ile beyin ünitesi değiştirildi ve gerekli bakım yapıldı" olarak teslim edildi. Tamir, değişim bedeli olarak 690,00 TL ödeme yaptım. Aynı gün şehir dışına çıkmamız gerektiğinden makineyi kontrol etme durumumuz olmadı. Ancak 8 Mayıs 2018 tarihinde döndük ve çamaşır makinesini kullanma ihtiyacı duyduk. Gördük ki aynı "sıkmama" arızası devam ediyordu. Durumu hemen 09 Ağustos 2018 tarihinde yetkili servis çalışanı arzu hanıma ilettik ve yoğun olunduğu için 19 Ağustos pazartesi günü öğleden sonrası programda gelineceğine dair söz aldık.


Bütün gün servisin geleceği ve problemin çözüleceğine dar umutla evde beklemek zorunda kaldım. Gelen giden ve arayan olmayınca saat 15,00 sularında yetkili servisten bir hanımefendi ile görüştüm. Yoğun olduklarını ancak gün içinde geleceklerini ve gelmeden 1 saat önce arınacağımızı söylediler. Beklemeye devam ettim. Daha sonra saat 16,45 sıralarında tekrar aradım ve A** O*** hanımefendi ile görüştüm. Bu sefer servis aracının "kaza yaptığını" bugün gelemeyeceklerini söylediler. Bunun üzerine bende "bu bilgiyi ben arayınca mı söyleyeceksiniz" diye sorduğumda arzu hanım bana ayar vermeye kalktı. Ben bir müşteriyim ve Arçelik'ten beklentim "müşteri memnuniyetine" değer vermesidir. Yaptığımız görüşmeler kayıt altına alınıyor diye biliyorum.


Belirttiğim gün ve saatlerdeki görüşmelerin "dinlenmesi" durumunda çalışanlarınız tarafından nasıl çileden çıkarıldığımı anlayacaksınız. Aileme ve bana yaşatılan bu olumsuzluklar nedeniyle sizlerden şikayetçiyim. Müşteri memnuniyeti politikanızı biraz daha geliştirirseniz bizlerin bütün gün gözünü yollarda bırakmamış olursunuz. Sonuç olarak bize yaşatılanlardan dolayı sebep olanlar hakkında işlem yapılmasını, ivedi olarak sorunumuzun giderilmesi için talimat verilerek gerekli işlemin yapılmasını ve tarafıma bilgi ile dönülmesini rica ediyorum.

Hüseyin 680 Okunma

Cevaplar

  • Arçelik Özel Servis (444 58 17) Temsilcisi14 Ağustos

    Sevgili müşterimiz Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik Müşteri İletişim Merkezi 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön