11 Eylül 2015

Arçelik Onarılamayan ve Yenisi İle Değiştirilmeyen Klima!

19.02.2015 tarihinde satın aldığımız Arçelik marka klimamız aldığımız tarihten beri sürekli olarak arızalanmaktadır. 3 gün çalışan klima 5 gün çalışmamaktadır. Bizde sürekli müşteri hizmetleri aracılığı ile servis yönlendirilmesini talep etmekteyiz. Gelen servis ile de kalıcı bir çözüm bulunamamıştır. Sürekli oluşan değişik arızalar ve yönlendirilen servisler ile bir döngü içerisindeyiz. Burası bir işyeri ve klima müşterimizin rahat bir ortamda iş ve işlemlerini gerçekleştirebilmeleri için bir araç. Ne yazık ki sıcak veya soğuk biz müşterilerimize bu konforu sayenizde sağlayamıyoruz. Markanızın arkasında durup tamirini sağlayamadığınız ürünün yenisi ile değişimini gerçekleştiriniz.

Emel 425 Okunma

Cevaplar

 • Emel'in Teşekkür Mesajı08 Ekim 2015

  Onarım sağlanarak süreç sonuçlandırılmıştır. Devamında oluşan bir sorun olup olmayacağı ile ilgili olarak tereddütlerimiz devam etmektedir. Teşekkürler.

 • Emel08 Ekim 2015

  Öncelikle tam olarak teşekkür mesajı yazmak istemiyorum. Klimamız alındı onarım gerçekleştirildi. Servis tarafından daha önce onarımda kırılan parça değiştirildi. Fakat daha önce defalarca onarım geçirmiş olup, onarımdan bir ay sonra aynı sorunlar devam etmişti. Bu nedenle o sürecin geçmesini gözlemlemek istiyorum. Arçelik yetkililerince bir kez daha aynı sorunların oluşması durumunda (inşallah oluşmaz) değişimi ile ilgili gerekli işlemlerin yapılıp yapılmayacağını da merak ediyorum tabi ki. Şikayet var ekibine bu aracılığı için sonsuz teşekkürler.

 • Emel16 Eylül 2015

  Maalesef açılan telefondan sonra işlemlerin yürütülmesi noktasında halen sonuç elde edilememiştir.

 • Emel11 Eylül 2015

  Geri dönüşün çabukluğu için öncelikle teşekkür ediyorum. Umarım sürecin sonuçlanması da bu kadar hızlı olur.

 • Arçelik Temsilcisi11 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön