Arçelik Ocağımız Verimli Yanmıyor!

Mustafa O. |

07/09/2013 tarihinde almış olduğumuz ocd 671 ydwi kodlu cam tablalı bir gözü woklu ocak takıldığı andan itibaren mum gibi yanıyor. Kendine hayri yok. Arçelik demek oysaki yenilik demek ki . Evdeki tüm ürünler Arçelik ama keşke olmasaydı. Bu ürünü anneme hediye aldık benim kendi kullandığım Arçelik ocakta hiç sorun yok.

Bu ürün takılırken gelen servise söyledik ama bu böyle yanar daha fazla yansa is yaparmış. Tekrar bayiye problemimizi bildirdik servisi arayın dediler. Kaç defa aradık ama servis böyle yanar diyor 444 0888 aradık halen dönmediler. Biz bu ocağı kullanamıyoruz yaşadığımız problemi çözecek muhatapta bulamıyoruz. Alanya'da ki Arçelik servisinden beklediğimiz ilgiyi alamadık.

Etiketler :

Ocak Arıza Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa O.
  08 Ocak
  22:18

  ARÇELİKKKKKKK......YUKARIDA GÖRÜNDÜĞÜ ÜZERE DAHA ÖNCE SAHİP OLDUĞUMUZ OCAKLA İLGİLİ YAŞADIĞIMIZ SIKINTILARI BELİRTMİŞTİK AMA SIKINTILARIMIZ HALA GİDERİLMEDİĞİ İÇİN VE YAKIN ZAMANDA GİDERİLCEK GİBİ GÖZÜKMEDİĞİ İÇİN BU OCAK İLE İLGİLİ OLAN MEMNUNİYETSİZLİĞİMİ BİR KEZ DAHA YAZIYORUM VE EGER YETKİLİ BİRİLERİ BU RAHATSIZLIĞIMLA İLGİLİ Bİ ÇÖZÜM ÜRETMEDİĞİ SÜRECE TEKRAR TEKRAR YAZMAYA DEVAM EDECEĞİM.....!

 • Mustafa O.
  11 Kasım
  23:24

  OCAĞIMIZI SÖNDÜRDÜNÜZZZZ....... Sevğili arçelik şimdi konuyu nasıl anlatsam bilmiyorum ...ocak için alanya yetkili servisteki arkadaşlar geldiler durumu tekrar anlattık ocagın wok kısmının mum gibi yandıgını defalarca anlattık baktılar ama inanın bı böyle yanıyor diolar sonra bı parçasını degıstırelım dedıler kucuk bır parça degıştırdıler gene aynı gene aynı .... bu ne ya sıfır daha yeni alınmış bir ocak böyle mi olurrrr:(( gercekten cok sinirliyim artık servis görmek tekrar tekrar aynı sorunları yaşamak istemiyorummmmm...ben arçelikte yetkili kimse onunla konuşmak istiyorummm.... bu seferde probleme bir cevap bulunamassa sorunumu başka mercilere taşıyacagımmmmm..... lütfen bu mesajı okuyunca sakın servis gelsin baksın demeyinnnn .......kesın çözüm neyse onu söyleyin ... EĞER BÖYLE BÜYÜK BİR FİRMA KÜÇÜCÜK SORUNU ÇÖZEMİYORSA BEN ÇÖZMESİNİ BİLİRİMMMM.... ACİL CEVAP BEKLİYORUMMMM......

 • 28 Ekim
  11:15

  İlginiz için teşekkür ediyoruz

  Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır.

  ARÇELİK AŞ.
  TÜKETİCİ HİZMETLERİ

  444 0 888
  www.arcelik.com