20 Mart 2017

Arçelik No Frost Buzdolabı Motor Arızası.

16.03.2017 tarihinde Arçelik müşteri hizmetlerinden servis talebinde bulundum. Servis aynı gün arıza tespiti için uğradı. Arızanın motor arızası olduğunu bildirdi. Ertesi gün buzdolabının motor değişimine karar verip servisi tekrar aradım. Servis geldiğinde motoru değiştirmeden buzdolabının gövdesini kontrol etti. Buzdolabının gövdesinde de sorunlu olduğunu takılacak motorun aynı arızayı vereceğini belirtti. Servis motoru takamayacağını yalnız makinenin üç de bir fiyatına yeni muadil bir makine ile değiştirilebileceğini bildirdi. Neden değişim için ek ücret talep edilmek de. Firmaya ek ödeme yapmadan buzdolabının değişimini teklif ettim, ayrıca ek ödemeyi benim yapmayacağımı gerekirse kendilerinin üç de ikilik ücreti bana göndermelerini teklif ettim. Şimdilik kabul görmedi. Tüm arızaların tamirini bekliyoruz. Ya da sorunun çözümünü.

Mehmet 4.765 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 20 Mart 2017

    Sorunumu Öznur hanım da çözemedi. maalesef arama zahmetinde bulunmadılar. Nedense www.Şikayetvar.com a şikayet iletildiğinde teşekkür yazısı yazdırılmak için aramış. Sürekli müşteri hizmetlerini arıyorum, aranıyorum. Sorunu farklı farklı kişlere anlatıyorum Nedense olumsuz cevabı Arçelik yetkili servise verdiriyorlar. Kafa karışıklığından başka bir şey yok.

  • Mehmet 20 Mart 2017

    Sorunumun çözüleceği bildirildi. Öznur hanıma teşekkür ederim.

  • Arçelik Temsilcisi20 Mart 2017

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön