Arçelik Müşteri Memnuniyetsizliği..

Emin Ö. |

2 ay önce aldığım ankastre fırının kapak kulpu çizik olduğunu servise belirterek değişimini istedim ve servis 10-15 gün sonra fabrikadan poşete sarılı bir şekilde gelen yeni kulpu taktı ancak yeni takılan kulpta eskisi gibi çizikler içindeydi ve bende bir daha fırının kapağını şok tak yapılmasını istemediğim için soktürmedim ve servis gitti.

Daha sonra müşteri hizmetlerini arayarak fırınımın kapak kulpunun sağlam çizik olmayan yeni bir kulpla değiştirilmesini talep ettim. Tabi ki bu isteğim yalnızca benim talep etmemle kaldı. O günden sonra bir kez beni arayarak sorunumu bir kez daha dinlediler ve ilgileneceklerini belirttiler, ancak ondan sonra ne arayan var ne soran var.

Anlayacağınız güvenilir ve büyük marka diye Arçelik' ten fırın aldık ancak fırının kulpunun hali içler acısı ve ne hikmetse sağlam bir kulpla değiştirmeye dahi tenezzül etmiyorlar.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emin Ö.
  29 Mayıs
  20:35

  Arçelik fırınımın kulbunu değiştirmek için yeni bir kulp göndermiş sağ olsun. Ancak servis personeli kulbu kutusundan çıkardığında ne görelim fırının üzerindeki kulpla aynı şekilde çizikler içerisinde. Servis personeline bu ürünü istemediğimi belirttim ve taktırmadım. Sök tak yapmaktan fırının kapağı bozulacak neredeyse! ! Anlıyacağınız Arçelik benim için yine hüsran oldu ve sağlam bir parça gönderemedi! ! !

 • 23 Mayıs
  10:05

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle ARCAY-TH.svt@arcelik.com
  kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr