Beyzanur Y. Teşekkür Mesajı

Dönüş yapan arkadaşa teşekkür ediyorum.

Arçelik Müşteri Hizmetlerinizden Bıktım...

Beyzanur Y. |

Artık Sizi aramaktan bıktım. Müşteri hizmetlerine koyduğunuz insanlardan bıktım. Geçen gün (1 hafta içinde gerçekleşen bir durumdur. ) buzdolabı kapı yönü değişimi ile ilgili 4440**** no.lu müşteri hizmetlerini aradım bekledim bağlandım söylüyorum diyor ki, cihazınızın üzerinde yazıyor mu hanımefendi eski cihazımı siz değişim kararı ile değiştirdiniz bilmiyorum ben buradan bakamıyorum diyor. Onların bize yardımcı olmaları gerekirken bütün işi biz yapıyoruz üstüne bir de o kadar zaman telefonun bağlanmasını bekliyoruz. Tüm medyada Arçelik teknoloji devi denmesinin bir manası yok bence yazında buzdolabının değişim olayında 2 ay bir onay gelmemişti, siz teknoloji satıyor olabilirsiniz fakat teknolojiyi kullanamıyorsunuz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Davranışı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Beyzanur Y.
  04 Nisan
  16:05

  Dönüş yapan arkadaşa teşekkür ediyorum.

 • 31 Mart
  14:50

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle ARCAY-TH.svt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr