25 Kasım 2014

Arçelik Müşteri Hizmetleri Bir İşe Yaramıyor!

Müşteri hizmetlerini aradığınızda şikayetiniz dinleniyor fakat yetkili bir kişi karşınıza çıkmıyor. Sürekli yetkili kişiye durum anlatılacak size en kısa sürede dönüş yapılacak diyorlar ama ne dönüş oluyor ne de yetkilerini kullanan biri çıkıyor karşınıza.

Dönüş yapılmadığı için arıyorum tekrar bana diyorlar ki yetkili kişi dönüş yapmış. Kim ne zaman yapmış diye soruyorum biz göremeyiz diyorlar. Nasıl biliyorsunuz o zaman diye soruyorum cevap yok?

Arçelik'te yetkili kişiye ulaşmanız mümkün değil. Müşteri hizmetleri ve yetkili servis satış öncesi iş yapıyor. Satış bittikten sonra yüzünüze bakan yok.

H 818 Okunma

Cevaplar

  • H 04 Aralık 2014

    Artık hiç güvenim kalmadı.

  • Arçelik Temsilcisi25 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön