Arçelik Müşteri Hizmetleri!

Sibel Y. |

Çamaşır makinam çamaşırlarımı deliyor. Servisi aradım gelip kazan vs değiştirdiler. Tekrar delmeye başladı Servisi aradım tekrar gelip kazan tanbur vs değiştirildi. Şimdi tekrar deliyor. Servisi arayıp makinanın tamamen değişimi talep ettim. Kabul edildi fakat benden 1080 tl Fiyat farkı istiyorlar.

Ben bu farkı kabul etmiyorum çünkü burada benim hatam yok. 1080 tl çok büyük Fiyat farkı gidip başka marka alırdım. Benim delinen çamaşırlarımın hepsi kaliteli hiç biri kullanılamaz hale geldi bunların parasını kim ödeyecek. Yaklaşık 3 haftadır servisle telefonda konuşuyoruz Fiyat farkının indirilmesi hakkında çözüm bulunamıyor. Ben çamaşır makinamı 3 haftadır kullanamıyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çamaşıra Zarar Verme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sibel Y.
  27 Mayıs
  22:10

  Firma hala aramıyor. Bu ARÇELİK firması gibi bir firma görmedim.1 ay geçti hala müşteri hizmetleri yetkililerle görüşüp geri dönüş yapacak. Bu nasıl bir ilgisizliktir??? Bu nasıl bir müşteri memnuniyetidir? Yazıklar olsun... Bir makinanın çözüm süreci 1 ay telefonlarla görüşmelerde geçer mi?

 • Sibel Y.
  24 Mayıs
  21:43

  Bu mail e cevap vermekten başka yapacağınız birşey yok herhalde... Günlerdir bekliyorum çamaşır makinamı kullanamıyorum. Koskoca ARÇELİK firmasının müşteri memnuniyeti bu olsa gerek. Burdan sesleniyorum kimse ARÇELİK marka almasın çünkü ürünlerinin arkasında olamayan bir firma var karşımızda.... 1 ay oldu müşteri hizmetleri hala arayacak.

 • 23 Mayıs
  10:49

  İlginiz için teşekkür ediyoruz

  Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır.

  ARÇELİK AŞ.
  TÜKETİCİ HİZMETLERİ

  444 0 888
  www.arcelik.com