Kazım A. Teşekkür Mesajı

Bu süreçte yardım ve desteklerini esirgemeyen başta Hülya hanıma ve Arçelik'Ê teşekkür ederiz

Arçelik Motor Arızasına Rağmen Değişim Yok..

Kazım A. |

Biz annelerimiz dedelerimizden yıllardan beri süregelen biçimde evimizde küçük ve büyük ev aletlerinde Arçelik markasını adeta bir gelenek gibi tercih etmekteyiz fakat buzdolabım bozuldu, servis geldiğinde motorunda arıza olduğunu ve motorunun değişmesi gerektiğini tarafıma bildirdiler ne tesadüftür ki bir önceki dolabımda motor arızası verdi ve garanti karşıladıktan 4 ay sonra tekrar motoru bozuldu ve biz seyahatte iken evimizin bir odası komple yandı faciadan döndük.

Üründür civata parçasıdır deyip ne dava açtık ne tutanak tutturduk aynı şekilde de bu dolabımda motor arızası verdi ve aynısı olacağını düşündüğüm için düşünmeden değişim istedim ama bana ne dönüldü ne de değişim olacağını dair garanti vermediler, uzun lafın kısası şu anda mağdurum.

Etiketler :

Motor Arıza Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kazım A.
  05 Nisan
  15:07

  Bu süreçte yardım ve desteklerini esirgemeyen başta Hülya hanıma ve Arçelik'Ê teşekkür ederiz

 • Kazım A.
  05 Nisan
  12:53

  02.04.2016 tarıhınden bugüne kadar bu süreçte bana yardımcı olan Arçelik özel müşteri danısmanımız hülya hanıma ne kadar teşekkür etsem azdır her fırsatta sorunumuzla ilgilenip elinden gelenin fazlasını yapıp haklı olduğum halde kendisine karşı mahcup duruma düştük. Bence bu şekilde kurumsal firmaların böyle bir kişilere kesinlikle ihtiyacı vardır. Arçeliğin marka ve değerine en az Arçelik ismi kadar değerli bir isimdir hülya hanım.

 • 02 Nisan
  14:03

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle ARCAY-TH.svt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr