Arçelik Montajı Düzgün Yapmadan Bırakıp Giden Yerli Firmamız.

Barış Y. |

Bu hafta içinde aldığımız buzdolabı ve çamaşır makinesini istanbul/kağıthane gültepe yetkili servisinde gelen ekip montaj yaparken giderden şu kaçırdığını göre göre hortumu eksik aparat ile getirerek bunun kalanında tesisatçı çağırmanız gerekiyor deyip giden güzel firmamız Arçelik'i tebrik ediyorum. Tesisatçının gelip servis ücretinin 50 TL'den aşağı olmamasını bilmelerine rağmen bu özenli servis hizmeti için çok teşekkür ediyorum.
Telefonla servisi arayıp işinizi düzgün yapmamışsınız dediğimde de biz montaj sırasında da bildirdik tesisatçı gelmesi gerekiyor diye teyit ettiler. Ufak bir conta taşımadan çamaşır makinesine gelen servis ekibi Arçelik'in marka yüzü mü değerlendirilmesi gerekiyor. Aksi takdirde bu kadar yerli teşviğine rağmen neden S****,B***,S*** bizden daha fazla satıyor diye satış departmanında toplantı üstüne toplantı yapmanın bir anlamı yok.

Etiketler :

Kurulum-Montaj

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ekim
  10:47

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle ARCAY-TH.svt@arcelik.com
  kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr