19 Şubat

Arçelik Meğer Akılsızmış Akıllı Televizyonum!

2012'de aldığım ve halen kullanmakta olduğum Arçelik Smart TV hiçbir şekilde Google ve Youtube.com'a girmiyor. Smart TV'de izleyebilmek için yüksek çözünürlükte abonelik yaparak daha fazla para ödediğim Digiturk Play uygulaması da yok ve yükleyemiyorum da. Sırf Smart özellikli olduğu için düz olan modeline göre fazla para verip aldığım ve Arçelik mağaza yetkilisinin son teknoloji, ömürlük televizyon olarak sattığı akıllı televizyonu akılsız olarak kullanıyorum. Bunun bir izahı olmalı, bu mağduriyet derhal giderilmeli. Yazılım desteğinin olacağı belirtilip satmış olduğunuz TV'ye yazılım desteğini kestiniz. TV'deki tek Smart özellik kumandadaki tuştan ibaret. Yerli ve milli ürün kullanmaya evet ama sizler de yerli ve milli firmaya yakışanı yapmalısınız. Arçelik televizyonum bu haliyle ayıplı bir ürün haline gelmiştir. Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

İlker 1.565 Okunma

Cevaplar

 • İlker 16 Mart

  Halen bir geri dönüş olmadı

 • İlker 07 Mart

  Az önce tekrar arayarak geri dönüş olmadığını son durumla ilgili bilgi almak istediğimi söyledim. Halen incelenme aşamasında olduğunu, ilgili birime bilgi geçtiklerini, benimle irtibata geçerek son durumla ilgili bilgilendireceklerini söylediler.

 • İlker 07 Mart

  Bugüne kadar herhangi bir geri dönüş yapılmadı maalesef hala bekliyorum.

 • İlker 01 Mart

  Bu akşam (28.02.2017) çözüm merkezince arandım, talebimin değerlendirildiği, süreçle ilgili bilgilendirileceğim söylendi.

 • İlker 28 Şubat

  Bugüne kadar herhangi bir geri dönüş olmadığı için 4440888 numaralı iletişim numarasını tekrar arayarak talebimle ilgili son durum konusunda bilgi almak istediğimi söyledim. Bilgilerimi kontrol ettiler ve son olarak dün (27.02.2018) tarihinde bir kaydım olduğunu söylediler ki dün herhangi bir görüşme yapmadım. Talebimle ilgili kaydın" Youtube.com ile ilgili bilgi verildi" yazılarak teşekkür kaydı olarak kapatıldığı söylendi. Benim talebim ne başlıbaşına Youtube.com ile ilgiliydi ne de herhangi bir şekilde teşekkür etmedim. Aksine sorunumun çözülmediğini ifade ederek, mağduriyetimin giderilmesini talep ederek, talebimi bir üst seviyeye taşıdım. Talebim tekrar alındı, inşallah bu sefer haklı talebim hızlı ve hakkaniyetli bir şekilde sonuçlanır. Ben de 9 günde 1213 kişi tarafından okunan ve takip edilen talebimle ilgili gerçek anlamda teşekkürlerimi burada hepinizle paylaşırım.

 • İlker 28 Şubat

  26.02.2018 pazartesi günü Arçelik Müşteri Hizmetlerinin 4440888 numaralı telefonunu arayarak servisle yaşanan süreçle ilgili bilgi verdim ve sonuç olarak şikayetimin çözüme ulaştırılmadığını, televizyonumun ayıplı ürün haline geldiği için telafi edilerek mağduriyetimin giderilmesini talep ettiğimi ifade ettim. Talebimi alan bayan, haklı olarak böyle bir talepte bulunuyorsunuz, ilgili yöneticilerime talebinizi iletiyorum, sizinle tekrar iletişime geçilecek diyerek görüşmeyi sonlandırdı.

 • İlker 23 Şubat

  Servisten bugün aradılar, televizyonuma Digiturk Play ve/veya herhangi bir uygulama yüklenebilmesinin mümkün olmadığını söylediler. Yüklü olan kullanılabilir tek uygulama olan Youtube.com uygulaması da kaldırılmış. Yani Arçelik Televizyonumun Smart Akıllı TV özelliği sadece adında kalmış. Hiç ummadığım ve Arçelik markasına yakıştıramadığım bir durumla karşı karşıyayım, televizyonum özellikleri kullanılamaz, ayıplı bir ürün haline geldi. Arçelik markasına ve müşteri memnuniyetine yakışır bir şekilde hareket edilerek mağduriyetimin giderilmesi hususunda bilgilerinizi ve gereğini saygılarımla arz ederim.

 • İlker 20 Şubat

  Arçelik Yetkili Servisi tarafından arandım, servis gelerek uygulama kurulumlarını gerçekleştirecekmiş. Ücret talep edilecek mi diye sordum, garanti süresi bittiği için arıza kaydı oluşturulup, 40 TL servis ücreti talep edilecektir dendi. Ben de televizyonumda arıza olmadığı firma veya üretim kaynaklı bir sorun olduğunu ve servisi firmanın yönlendirdiğini ifade ettim, arkadaşlar geldiğinde sizi bilgilendirecektir dediler. Sorunumun çözümü ve ücret talep edilip edilmediği ile ilgili buradan tekrar bilgilendirme yapacağım.

 • İlker 19 Şubat

  İletişime geçildi, arayan kişi farklı bir şikayetiniz de varsa kayıt altına alacağım sonrasında yönetime ileteceğim dedi. Şikayetimin yazdıklarımdan ibaret olduğunu, farklı bir şikayetim olmadığını söyledim. Yönetime iletip, en kısa sürede tekrar iletişime geçileceğini söyledi. Hızlı geri dönüş için teşekkür ederim, umarım süreç aynı hızda ve memnuniyet odaklı değerlendirilip, çözüme ulaştırılır.

 • Arçelik Temsilcisi19 Şubat

  Sevgili müşterimiz Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön