02 Temmuz 2016

Arçelik Makine Kirli Çıkartıyor Yetkili Servis Çözüm Üretemedi!

Makinemizi 1 yıl önce aldık. Kıyafetleri tamamen kiri ile tekrar çıkartıyor. Servis çağırdık bir sorun olmadığını söylediler. Sabunu değiştirin vs. diye öneride bulundular. Daha sonra yine bir fark göremedik bugün tekrar servis çağırdık ve gelen çalışanınız makineyi aldığınız yer size bu makineyi satan elemanlar bu makineyi uzay mekiği olarak anlatırlar dedi.

İstanbul'da eğitim aldığını söyledi ve satanlar size söylemez biz sizinle böyle burada tartışırız dedi. Sabunu ve yumuşatıcıyı değiştirin dediğinde her türlü sabunu ve yumuşatıcıyı kullandık ama bir farklılık göremedik dediğimizde gidin sabun firmalarını şikayet edin diye tavsiye de bulundu. Çevremizde başka makineler aynı sabunlarda tertemiz yaparken bu makinede neden aynı sonuç alamıyoruz? Hem makinenizden hem çalışanınızdan şikayetçiyiz!

Hamide 329 Okunma

Cevaplar

  • Arçelik Temsilcisi02 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön