Bülent Ç. Teşekkür Mesajı

Zuhal hanıma ilgisinden dolayı teşekkürler. .

Arçelik Mağduriyet Ve İlgisizlik.

Bülent Ç. |

Üç hafta önce arızalanan buzdolabımın sorunu giderilmesi için, Arçelik 444' lü çağrı merkezini aradım ve başka bir servis istememe rağmen yinede isteğimi kale almayarak, aynı servisi yolladılar ve gelip baktıktan sonra parça siparişi bir hafta içinde gelip çözeceğiz dediler. Ben bir haftanın buzdolabı için uzun bir süre olduğunu ve içindeki gıdaların bozulacağını iletmeme rağmen, on gün geçti hiçbir çözüm ya da bilgilendirme yapmadılar, çağrı merkezini tekrar aradım henüz parça temin edilemediğini ve konu hakkında bana bilgi verileceğini söylediler. Bugün üç hafta geçti halen ne sorunum çözüldü ne de bir yetkili arayıp şu nedenden dolayı sorununuz çözülmedi diye bilgi veren olmadı.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bülent Ç.
  02 Şubat
  14:47

  Zuhal hanıma ilgisinden dolayı teşekkürler. .

 • Bülent Ç.
  25 Ocak
  16:46

  Zuhal hanım
  Bizden teşekkür beklemektense
  Öncelikle furmanizda bizi mağdur ettiği için bir özür bile gelmedi sorun 4 haftada sonuçlandı madem bu ürünün parçası yok neden 4 hafta insanları mağdur edersiniz hiç anlamış değilim
  Ürünün arızalı parçasının tahmini mümkün değil ama yinede biz sizi 4 hafta surundurecez peki yerine ne yedek ürün verildi ne de siz dört hafta bir telofanla su nedenden dolayı sorununuz çözülemedi gibi bilgisi verildi üzgünüm iyi çalışmalar

 • 11 Ocak
  10:53

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle smt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr