Arçelik Mağdur Ettiler!

Savaş Akın K. |

25 Eylül 2016'da Forum İstanbul-Akçaylar Arçelik'ten bulaşık makinesi aldık. Teslimat tarihi 1 Ekimdi. Bayiye de düğünümüz olduğunu belirttik. 1 Ekim 'de gelen ürünün kapağında çöküntü vardı. Servis sadece kapağı değiştirmeye ikna etmeye çalıştı. Ancak biz ürünün ayıplı olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini belirttik. 1 Ekim 'den itibaren servisi,
Akçaylar Tic. ve Arçelik genel merkezini teslimatın ne zaman yapılacağı ile ilgili sürekli aramak zorunda kaldık. Karşımızda bize çözüm geliştiren tek bir muhatap bulamadık. Hatta Akçaylar Tic. Personelinin kaba tavırlarına maruz kaldık. 1 Ekim 'den beri bulaşık makinemiz olmadığı için eve yerleştireceğimiz tüm ürünleri elde yıkadık. Dalga geçer gibi 1 hafta geçtiğinde ürün değişimini onayladıklarını söylemek için aradılar. Hala teslimat yapılmadı. En yoğun dönemimizde bizi mağdur ettiler.

Etiketler :

Bayi Personel Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Savaş Akın K.
  15 Ekim
  00:12

  Yaşadığımız sıkıntı uzun bir aradan sonra giderildi. Ancak çözüme ulaşabilmek, nezaket görebilmek için şikayette mi bulunmak gerekiyor? Ürünü faturaladiktan sonra kesilen ilgiyi markaya hiç yakıştıramadım. Bundan sonra da markadan uzak durmaya çalışacağım.

 • 11 Ekim
  12:45

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle ARCAY-TH.svt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr