19 Haziran 2014

Arçelik Kurutmalı Çamaşır Makinem Çalışmıyor.

Makinenin kurutma kısmı çalışmıyor. Bu şikayetimi belirttiğim zaman servisi yönlendirdiler. Servisten deneyimli olmayan biri gelerek, resetledi ve denememi istedi. Çalışmadı, tekrar servis yönlendirdiler. Gelen kişi makinemin kurulu olduğu yere bakarak, kurutmalı makinenin kenarlarından ve arkasından 5'er cm boşluk olması gerektiğini, bu koşullarda bu makinenin çalışmayacağını iletti.

Ne alırken, ne kurulum yapan ekip bu bilgiyi iletmedi. Eğer bu bilgiyi verselerdi zaten paketi bile açtırmadan ürünü iade ederdim. Çağrı merkeziyle görüşüp iade istedim. Bana gelen cevap makinemin parçasında arıza olduğu. Makineyi test etmeden nasıl bilebilirler? Beyanlarını değiştirdiler iade almamak için.

Pelin 1.150 Okunma

Cevaplar

  • Pelin24 Haziran 2014

    Arcelik, makinemi değiştiremeyecegini banyomun calisma prensiplerine göre revize edilmesi gerektiğini iletti.Makineyi satarken hiçbir bilgi vermediler, simdi de bana cozum üretmediler. Elimde calismayan bir makineyle kaldim. Satin alirken beni uyarsalardi daha düsük fiyata dogru ürünü alabilirdim. Banyomun kosuallarını değiştirmek bana yeni bir makine almaktan daha büyük bir maliyete mal olacak. Arcelik beni cok büyük bir hayal kirikliğina ugratti. Müşterilerine hiç önem vermediğini de kanitlamiş oldu. Tüm güvenim kayboldu bu firma için. Hiçbir şekilde kimseye tavsiye etmiyorum. Hem yanliş beyanat / cozume ulasmama / sonunda müşteriyi calismayan bir makine ile bıraktilar.

  • Arçelik Temsilcisi20 Haziran 2014

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön