29 Mayıs 2013

Arçelik Kurulumu Acemice Yapıyor!

Klima tesisatını acemice, baştan savma yapıyorlar. yaparken de mermere zarar veriyorlar. ellerindeki matkabı duvarlar deneme tahtası, acemiye iş öğretme yapar gibi kullanıyor kullandırıyorlar. pişman oldum.

Tayfun 117 Okunma

Cevaplar

  • Tayfun 04 Haziran 2013

    klima servisinden geldiler. Bu neden böyle yapılmış dediler. salonun ortasında bırakılan gider için bana iş tarifi yaptılar: buraya 45 lik dirsek 50lik pimaş. Ben bu işi iyi bilen olarak kafa salladım. sonra gittiler. evin tadilatını yapan mimara ilettim. olmaz dedi. onları buluşturdum. anlaşamadılar. arçelik tüketici hizm. aradım halledeceğiz dediler. bu sabah ilgili tüketici hizmet.ten duyuyorum ki servis mimarı aramış. konuyu izah etmiş. 300 tl servis bedelini hatırlatmış. bunu da tüketici hizmetlerine bildirmiş onlarda kayda almışlar. komik olan mimar aranmamış. arayan yok. şu soruya cevap vermek gerek asıl perde beton delinir mi. ben de kırdıkları mermerin ölçüsünü aldım: mermer ve işçiliğini kim ödeyecek.

  • Arçelik Temsilcisi29 Mayıs 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön