05 Şubat 2014

Arçelik Kurulumda Ücret Alıyor.

02/02/2014 tarihinde yetkili satıcınız galeri gürses ***aldığım Arçelik kurutma makinemin montajında sorun oldu. Satın alırken tarafıma yanlış bilgilendirme yapıldı. Bosch marka çamaşır makinemin üzerine montaj yapılacağının sorun olmayacağını söylediler. Hatta masrafı 20-30 lirayı geçmez denilen montajdan 100 lira talep edildi. Eğer Arçelik marka olsaymış bu ücret alınmayacakmış. Ürünü ısrarla iptal etme, isteğime rağmen uzun çabalar sonunda benden 50 tl alarak ürün montajı yapıldı. Sözde yarı ücreti yetkili bayi kendi hatasından dolayı karşılayacakmış.
Bu ne çelişki anlayamadım. Yetkili servis ve satıcılarınız çok acemiler. Benden size kocaman sıfır.

Eda 3.678 Okunma

Cevaplar

  • Eda 10 Şubat 2014

    5 gün oldu daha zahmet edip aramadılar bile. Bayisi,müşteri hizmetleri ve yetkili servisleriyle beraber kocaman sıfır olmuşlar.

  • Eda 05 Şubat 2014

    Sayın tüketici hizmetleri siz zaten sorunu çözemediniz. Bu saatten sonra da herhalde paramı iade edecek haliniz yok. Buraya yazmamın nedeni herkes okusun bilsin diye.. Sizden yardım beklemiyorum istemiyorum da.

  • Arçelik Temsilcisi05 Şubat 2014

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön