Arçelik Klimamın Soğutma Performansı Düşük, İyi Soğutmuyor.

Tülay O. |

Yaklaşık 3 ay önce taşındığım sitedeki daireme şantiye tarafından 121411 model no.lu klima takılmış. Klimayı çalıştırdığımda soğutmanın yetersiz olduğunu ancak birkaç saat çalışırsa ortamı biraz serinlettiğini gördüm. Arçelik yetkili servisi aradım gelip ölçüm yaptılar ve normal soğuttuğunu söylediler. Ama ne yazık ki ben yaz boyunca vantilatör kullandım. Ve klimayı kullanamadım. Bu süre zarfında Arçelik firmasına aradaki farkı benim vermem koşuluyla başka model klimayla değiştirmelerini önerdim sonuç olumsuz kabul etmediler. Arçelik şantiyelere elinde kalan düşük kalitedeki klimaları takmıştır bu apaçık ortadadır. Herkese tavsiyem kesinlikle Arçelik marka hiçbir ürünü almasınlar.

Etiketler :

Soğutma Problemi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tülay O.
  08 Ekim
  19:59

  Bu cevap bana yeterli gelmedi. Kimse benimle iletişime gecmedi. çağrı merkeziyle daha önce defalarca gorusmeme rağmen benim sorunumu cozmediler

 • 05 Ekim
  14:13

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle smt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr