Arçelik Kırık Kettle Verdi.

Melizan Ü. |

Arçelik Akbatı Çelikler mağazasından aspiratör ve telve aldım. Ertesi gün gelen teknik servis ürünü takmak için yerimizin uygun olmadığını belirtti bizde masraf yapmayalım aspiratörü geri verelim dedik. Geri almadılar açılmamış ürünü. Çağrı merkezi sağ olsun onlarda yardımcı olmadılar. Birşey yapamayacaklarını belirttiler. Bizde ürün yerine mikser ve kettle aldık. Eve geldik kettle kapağı kırık. Hemen geri götürdük, biz size sağlam verdik siz kırmışsınızdır dendi. Bu yaptıkları da 100 TL için. 2 haftadır kettle onlarda ver geri dönüş yapmıyorlar. Alamıyoruz ürünümüz. Bütün çeyizi Arçelik'ten almıştık.

Etiketler :

Bayi Personel Bayi Kusurlu Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Melizan Ü.
  25 Temmuz
  18:54

  Müşteri hizmetlerinden aradılar ve ilgileneceklerini belirttiler. Teşekkür ettim. Aradan 2 gün geçti tekrar aradılar efendim ilgileneceğiz ama bununla Şikayet.com'da teşekkür eder misiniz dediler. Dedim sorunum çözülmedi, çözüldükten sonra şikayeti kaldırırım. Aradan 2 hafta daha geçti. Akbatı Çelikler'e tekrar gittim merkezden gelmedi kırık ürününüz dediler. Yani 60 liralık ısıtıcı için 4 haftadır bekliyoruz. Birde telefonda utanmadan teşekkür bekliyorlar. Aferim Arçelik, devam bu kafayla. Almayın Arçelik dostlar. Benden söylemedi. Türk malı da değil Çin'de üretip satıyorlar ürünü. Bakınca gördüm üzerine ürünün.

 • 11 Temmuz
  16:33

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle smt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr