Arçelik Kaşık, Çatal ve Tencerelerde Küf-Pas Yapıyor.

Serdar K. |

1.5 sene önce almış olduğumuz Arçelik bulaşık makinemiz ilk kullanımından beri çatal kaşık ve çelik tencerelerde küf pas yapıyor. çok mu dolduruyoruz dedik az bulaşık koyduk olmadı deterjan kaynaklı mı dedik deterjan değiştirdik yine olmadı.

3-5 ay önce servis çağırdık geldi bize bıçak atmayın dedi atmadık yine aynı pas küf. Biz falan falan deterjanı öneriyoruz dedi denedik yine aynı yine aynı...Neden hatayı müşteride arar ki bu servisler. Ne yani onca para verdik makinenizi satın aldık elde mi yıkayacağız çatalı kaşığı tencereyi. Bu nasıl bir anlayış, nasıl servis, nasıl müşteriye hizmet.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Tekrar Eden Sorun Malzemeye Zarar Verme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar K.
  27 Ekim
  13:50

  arçelik :)

 • Serdar K.
  02 Ekim
  10:04

  bu tür müşteri şikayetlerinde firmalar neden kusurlarını kabul etmezler ? gelip resim çekmekle herşey anlaşıldımı bana soruyorsunuz makinenin içinde küflenmemi var diye ? aç bak varsada çaresine bak 1 senelik makine küflendiyse yok artttıkkkkkk . . .

 • 25 Eylül
  12:15

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle mushiz@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr