Arçelik Kapakta ve Buzluk Kısmında Boya Hataları Var.

Nebil T. |

nfy5845 model buzdolabı aldık. Annem dolabın içini silerken kapağın iç tarafında çok küçük siyah noktalar gördü. Her ne kadar küçük olsa da sayı çok fazlaydı ve kapağın farklı yerlerindeydi. Bu noktalardan bir tanesi büyüktü ve sanki pas akmışçasına altı kahverengi gibiydi. Bunlara ek olarak üst buzluk kısmının birçok yerince boya akmaları mevcut.

Bir yerinde boya eksik ve siyaha çalıyor renk. Servisi aynı gün çağırdık, bize ancak 2 gün sonra birilerini gönderebileceklerini söylediler ve bekledik. Gelen servisçiye durumu anlattık ve yeni bir buzdolabı göndereceklerini söylediler, ancak 2 gün daha geçti ve aradığımızda yanıt sadece çok küçük bir deliğin olduğu ve bu yüzden geri almayacaklarını söylediler.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nebil T.
  30 Eylül
  01:53

  fy5845 model buzdolabı aldk annem dolabın içini silerken kapağın iç tarafında çok küçük siyah noktalar gördü her nekadar küçük olsada sayı çok fazlaydı ve kapağın farklıyerlerindeydi. Bu noktalardan bir tanesi büyüktü ve sanki pas akmısçasına altı kahverengi gibiydi. Bunlara ek olarak Üst buzluk kısmının birçok yerince boya akmaları mevcut. ve bir yerinde boya eksik ve siyaha çalıyor renk. Servisi aynı gün çağırdık bizeancak 2 gün sonra birilerini gönderebileceklerini söylediler ve bekledk. Gelen servisçiye durumu anlattık ve yeni bir buzdolabı gönderecklerini söyledilr ancak 2 gün daha gecti ve aradıgımızda yanıt sadece çokküçük bir deliğin oldgu ve bu yüzden geri almaycaklarınısöylediler

 • 29 Eylül
  13:12

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle mushiz@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr