Doğukan O. Teşekkür Mesajı

Tugba Hanim sorun cozulmustur. Yaklasiminiz ve yardimseverliginiz için bir kez daha teşekkür ederim. Ayni sorunla tekrardan karsilasmamak umidiyle...

Arçelik Kahve Telve Makinesi Tamiri!

Doğukan O. |

İnternetten evimizde kullanmak üzere Arçelik çift hazneli telve makinesi satın aldık. Ürün bir müddet kullanımdan sonra kırmızı ışık hatası vererek kahveleri yakmaya başladı. Ayrıca zaman zaman kahveleri yarım yapıyordu. Arçelik teknik servise götürdüm ancak 185 TL tamir bedeli istediler. Ürünü zaten kaç paraya aldım ki bu kadar fahiş fiyata tamir bedeli isteniyor. Üstelik kullanımdan kaynaklı bir sorun olmamasına rağmen. Kaldı ki 3-5 ay sonra aynı sıkıntıyı yaşamayacağım ne malum? Çevremde birçok kullanıcının aynı problemden muzdarip olduğunu duyuyorum. Firmanın bu konuya bir çözüm üretmesini ümit ediyorum.

Etiketler :

İşlevini yapamama Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Doğukan O.
  20 Kasım
  09:58

  Tugba Hanim sorun cozulmustur. Yaklasiminiz ve yardimseverliginiz için bir kez daha teşekkür ederim. Ayni sorunla tekrardan karsilasmamak umidiyle...

 • Doğukan O.
  13 Kasım
  10:20

  Dün Arçelik Genel Müd. Ten Tuğba Hanım. 100 liraya tamir işleminin yapılabileceği bilgisini teyit etmesine rağmen bugün servis arayıp tamir bedeli 140 lira diyor. Ortadaki çelişkiyi çözmenizi rica ederim. 140 liraya yaptırmayacağım bilgisini vermiştim.

 • Doğukan O.
  12 Kasım
  23:55

  Teşekkürler

 • Doğukan O.
  12 Kasım
  20:09

  Tugba Hanim'a yardimlarindan oturu teşekkür ederim.

 • 11 Kasım
  10:42

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle smt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr