Arçelik Kahve Makinesinin Cezvelerinin İçleri Döküldü!

Nevin A. |

Marmara Forum dan aldığım arçelik ikili kahve makinesi bir süre kullandıktan sonra teflonları kendiliğinden çıktığını farkedip aldığım satış mağazasına gittim. Arçelik markasın da bunun olmaması gerektiğini söyledim onlar servisten tanesini 30 tl karşılığında alabileceğimi söylediler.

Yeni çıkan makinelerde cezvelerin çelik olduğunu gördüm. Kullanıcı hatası olmamasına rağmen bu durum da ben mağdur oluyorum ayrıca kahve yaparken eriyip kahveye karışan teflonlar dan sağlığımız ciddi anlamda tehlikeye girmiştir.Hatalarının bir an önce düzeltilip çelik cezvelerle teflon cezvelerimin değiştirilmesini talep ediyorum. İyi bir Arçelik kullanıcısı olarak mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Deformasyon Ürün İade / Değişim Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nevin A.
  25 Şubat
  13:44

  Arçelik bu konuda duyarlı davranıp sorunu çözmüştür.Bunun için teşekkür ederim, bazı seri numaralı cezvelerde bu problemler daha önceden olmuş bundan dolayı arçeliğin problemleri farkedince müşterilere geri dönüşünü beklerdim çünki ben sağlık açısından erimiş teflonu kahveyle beraber afiyetle içmiş bulunuyorum.

 • 17 Şubat
  13:54

  İlginiz için teşekkür ediyoruz

  Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır.

  ARÇELİK AŞ.
  TÜKETİCİ HİZMETLERİ
  444 0 888
  www.arcelik.com