17 Şubat 2014

Arçelik Kahve Makinesinin Cezvelerinin İçleri Döküldü!

Marmara Forum dan aldığım arçelik ikili kahve makinesi bir süre kullandıktan sonra teflonları kendiliğinden çıktığını farkedip aldığım satış mağazasına gittim. Arçelik markasın da bunun olmaması gerektiğini söyledim onlar servisten tanesini 30 tl karşılığında alabileceğimi söylediler.

Yeni çıkan makinelerde cezvelerin çelik olduğunu gördüm. Kullanıcı hatası olmamasına rağmen bu durum da ben mağdur oluyorum ayrıca kahve yaparken eriyip kahveye karışan teflonlar dan sağlığımız ciddi anlamda tehlikeye girmiştir.Hatalarının bir an önce düzeltilip çelik cezvelerle teflon cezvelerimin değiştirilmesini talep ediyorum. İyi bir Arçelik kullanıcısı olarak mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Nevin 392 Okunma

Cevaplar

  • Nevin 25 Şubat 2014

    Arçelik bu konuda duyarlı davranıp sorunu çözmüştür.Bunun için teşekkür ederim, bazı seri numaralı cezvelerde bu problemler daha önceden olmuş bundan dolayı arçeliğin problemleri farkedince müşterilere geri dönüşünü beklerdim çünki ben sağlık açısından erimiş teflonu kahveyle beraber afiyetle içmiş bulunuyorum.

  • Arçelik Temsilcisi17 Şubat 2014

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön