Arçelik Kahve Makineleri Kronik Sorunlu...

Ömür E. |

Arçelik marka kahve makineleri kronik sorunludur, ben evde kullanıyorum, buna rağmen 20 kere kahve pişirdi ve bozuldu, serviste bekliyor günlerdir. 20 kere pişirmede bozulacak bir ürün olur mu? Sağ makine hep yapıyormuş bunu satıcı söyledi. Yazık, bir para verdik ürün aldık ve boşuna bekliyoruz.

Etiketler :

Ürün veya Parça Kırılma İşlevini yapamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömür E.
  30 Ağustos
  01:48

  Çöp üreticisi Arçelik markasından bir daha ürün almayacagız, kahve makineleri, klimaları, buzdolapları, o kadar sorunlu ki, kullandırmıyorlar ürünler kendilerini, kenarda duruyorlar öylece, bir daha acaba alır mıyım? Yabancı markalar sizden daha iyi destek veriyor ülke çapında servisleri ile, siz her ilde olan servisinizde bir klima sorununu çözemediniz haftalardır, zihniyetinizi değiştirmezseniz hiç müşteriniz kalmaz, çöptür ürünleriniz, çöp. Daha ne denebilir

 • Ömür E.
  16 Ağustos
  02:15

  Henüz sorun çözülmedi, irtibata geçilmedi

 • 13 Ağustos
  09:47

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle ARCAY-TH.svt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr